2014/06/14

World Cup 2014 Spain Neaderland 1:5

Va čia tai buvo rungtynės. Kaip ispaniška korida. Tik šiuo atveju ispanai buvo kaip niekam tikęs theodoras, o olandai kaip įpykusių bulių banda sutrypusi ispanus į dulkes.
27 minutę už fyktyvę pražangą ispanas Xabi Alonso įspyrė vienuolikos metrų baudinį ir taip gavo pirmąjį ir paskutinį įvartį į olandų vartus.
44 minutę prasidėjo ispanų triuškinimas. Po nuostabaus Robin van Persie įvarčio galva, prasidėjo Ispanijos komandos griūtis. 53 minutę Arjen Robben pasiunčia dar vieną nuostabų smūgį į ispanų vartus. 65 minutę prie komandos draugų prisideda ir Stefan de Vrij pasiuntęs taiklų smūgį į varžovų vartus. 72 minutę Robin van Persie vėl nepagaili varžovų ir per didelius vargus vėl pelno įvartį. Negana to 80 minutę Arjen Robben suduoda galutinį smūgį ispanams nuvarydami juos į visišką neviltį.
Iš tikrųjų pirmąsias dvidešimt rungtynių minučių galvojau jog geriausiu atveju rezultatas bus 1:1, bet kad olandai taip padarys ispanus ir 1:5 kaip reikiant ištaškys komandą, tikrai nesitikėjau.